Turbo Sanil-GEZGİNLER

Yeni maç sonuçları

 
 
sasdf
  • BASKETBOL 
  • BUGÜN ÖZET
  • BUGÜN HEPSİ
  • CANLI HEPSİ
  • İDDAA
    •  Hepsi
    •  Oynanmayan
  • FAVORİ LİGLER
    •  Türkiye
    •  Almanya
    •  İspanya
    •  Hollanda
    •  Portekiz
    •  Rusya
    •  UEFA Avrupa Ligi
    •  Hazırlık
  • AVRUPA
  • G.AMERIKA
  • K.AMERIKA
  • ASYA
  • AFRIKA
  • OKYANUSYA
  • DIĞER
Son Forum Mesajları  Mesajları otomatik yenile
Banvit - Galatasaray 13
Levadiakos - Pas Giannina STOPER KARDEŞ BEN HATIRLIYORUM MAÇLARI NEREDEN ALIYORSUN
Levadiakos - Pas Giannina 0 yazdım ben bu işi biliyorum
Banvit - Galatasaray 35 çıkmaz
Levadiakos - Pas Giannina :D stigmurder ayda yılda bi olsada tutuyo hacı
 
Son Dakika18:49  İddaa Maçları
KRKK 18:48   Omonia Nicosia     1 - 0     Ermis Aradippou İY
KARA 18:48   Buducnost Podgorica     0 - 1     Rudar Pljevlja İY
BOSK 18:48   Zeljeznicar     0 - 0     Borac Banja Luka İY
FİK 18:47   OPS     0 - 1   Oulu 17'
YUN 18:46 542 Levadiakos     1 - 1   Pas Giannina 87'
KRKK 18:46   AEK Larnaca     1 - 0     Alki İY
KARA 18:46   Buducnost Podgorica     0 - 1   Rudar Pljevlja 45'
BULK 18:43   Litex Lovech   2 - 0     Minyor Pernik 56'
KRKK 18:35   AEK Larnaca   1 - 0     Alki 35'
KRKK 18:26   Omonia Nicosia   1 - 0     Ermis Aradippou 27'
KRKK 18:22   Omonia Nicosia   0 - 0     Ermis Aradippou 23'
ÇEKK 18:20 541 Mlada Boleslav     2 - 0     Viktoria Plzen MS
KRKK 18:20   Omonia Nicosia   1 - 0     Ermis Aradippou 21'
KRKK 18:19   Omonia Nicosia   0 - 0     Ermis Aradippou 20'
BULK 18:18   Litex Lovech     1 - 0     Minyor Pernik İY
KRKK 18:18   Omonia Nicosia   1 - 0     Ermis Aradippou 19'
YUN2 18:18   Panthrakikos     1 - 0     Platanias İY
BULK 18:18   Litex Lovech   1 - 0     Minyor Pernik 45'
ÇEKK 18:05 541 Mlada Boleslav   2 - 0     Viktoria Plzen 79'
ÇEKK 17:56 541 Mlada Boleslav   1 - 0     Viktoria Plzen 66'
 
             
BUGÜN - 18:49
 
 Şampiyonlar Ligi - 2.Tur İY   
21:45     Chelsea   (1)   v    (3)   Napoli   548  
21:45     Real Madrid   (1)   v    (1)   CSKA Moscow(h:2)   549  
 Avusturya - Bundesliga   İY  
19:30       Kapfenberg      v      FC Wiener Neustadt     544    
 
 Yunanistan - Süper Lig   İY  
17:01 90     Levadiakos   1 - 1   Pas Giannina   1-0 542    
19:00       Doxa Dramas      v      Atromitos     543    
 Almanya - Bundesliga II   İY  
19:30       Erzgebirge Aue      v      1860 München     545  
 
 Polonya - Kupa Çeyrek Final   İY  
16:00 MS     Ruch Zdzieszowice   1 - 4   Ruch Chorzow   1-0    
19:30       Arka Gdynia      v      Slask Wroclaw        
 CONCACAF Şampiyonlar Ligi - Çeyrek Final   İY  
15/03/2012  
02:00     Santos Laguna   (1)   v    (2)   Seattle Sounders   552    
04:00     Los Angeles Galaxy   (2)   v    (2)   Toronto FC   555    
 Copa Libertadores - 2.Tur 4.Grup   İY  
15/03/2012  
00:45     Arsenal Sarandi      v      Boca Juniors   550  
00:45     Fluminense      v      Zamora FC   551  
 Copa Libertadores - 2.Tur 5.Grup   İY  
15/03/2012  
03:00     Libertad      v      Vasco da Gama   554  
 Copa Libertadores - 2.Tur 6.Grup   İY  
15/03/2012  
03:00     Cruz Azul      v      Corinthians   553  
 Karadağ - 1.Lig   İY  
15:30 MS     Mladost Podgorica   0 - 1   Petrovac   0-1    
15:31 MS     Berane   2 - 1   Lovcen Cetinje   2-0    
15:31 MS     Decic Tuzi   0 - 1   Bokelj Kotor   0-0    
15:31 MS     Grbalj Radanovici 1 - 1   Mogren Budva   0-1    
15:31 MS     Zeta   0 - 0   Sutjeska Niksic   0-0    
17:59 IY     Buducnost Podgorica   0 - 1   Rudar Pljevlja   0-1    
 Bosna-Hersek - Kupa Yarı Final   İY  
18:00 IY     Zeljeznicar   0 - 0   Borac Banja Luka   0-0    
20:00       Siroki Brijeg      v      Velez Mostar        
 Almanya - 3.Lig   İY  
20:00       Unterhaching      v      Rot-Weiss Oberhausen     546    
20:00       Werder Bremen II      v      Heidenheim 1846     547    
 Bulgaristan - Kupa Çeyrek Final   İY  
14:30 MS     Botev Plovdiv 0 - 3   Ludogorets Razgrad   0-1    
17:30 65     Litex Lovech   2 - 0   Minyor Pernik   1-0    
 Finlandiya - Lig Kupası Grup A   İY  
16:00 MS     Haka 0 - 4   TPS Turku   0-2    
 Finlandiya - Lig Kupası Grup B   İY  
17:01 90     Lahti   2 - 0   MyPa   2-0    
 Finlandiya - Lig Kupası Grup C   İY  
17:00 90     KuPS Kuopio   1 - 0   Jaro   1-0    
 Yunanistan - 2. Lig   İY  
14:30 MS     Kallithea 0 - 3   Kallonis   0-0    
15:00 MS     Agrotikos Asteras 1 - 1   Anagenisi Giannitsa   1-0    
15:00 MS     Anagennisi Epanomis 1 - 1   Fokikos   0-0    
15:00 MS     Ethnikos Asteras   0 - 2   Iraklis Psachna   0-2    
15:00 MS     Larissa 0 - 1   Panserraikos   0-0    
15:00 MS     Panachaiki   0 - 0 Veria   0-0    
15:00 MS     Pierikos   2 - 0   Vizas Megaron   0-0    
15:00 Hük.     Thrasivoulos   3 - 0   Diagoras        
17:30 65     Panthrakikos   1 - 0   Platanias   1-0    
 Bolivya - LFPB Clausura   İY  
15/03/2012  
02:00       Bolivar      v      Oriente Petrolero        
 Macaristan - Kupa Çeyrek Final   İY  
18:30 22     MTK Budapest   (3)0 - 0 (0)   Bekescsaba        
19:00       Györi ETO   (1)   v    (5)   Videoton Fehervar        
 Arnavutluk - Kupa Çeyrek Final Grup A   İY  
15:00 MS     KF Kamza Kamez   1 - 2   Kastrioti Kruje   1-1    
15:00 MS     KF Tirana   1 - 1   Bylis Ballsh   0-1    
 Arnavutluk - Kupa Çeyrek Final Grup B   İY  
15:00 MS     Flamurtari   3 - 0 Skenderbeu Korçe   1-0    
15:00 MS     Laci   1 - 0   Vllaznia   1-0    
 Azerbaycan - Kupa Çeyrek Final   İY  
12:00 MS     Kapaz Ganja 1 - 2   Neftchi Baku   0-1    
12:00 MS     Qabala   2 - 2   Karabağ   1-0    
13:00 MS     FK Baku   3 - 1   AZAL PFK   1-0    
14:00 MS     Inter Baku   3 - 2   Khazar Lankaran   1-0    
 Çek Cumhuriyeti - Kupa 4.Tur   İY  
16:31 MS     Mlada Boleslav   (1)2 - 0 (1)   Viktoria Plzen   1-0 541    
 Makedonya - 1.Lig   İY  
15:00 MS     Metalurg Skopje   1 - 0   Bregalnica Stip   0-0    
15:00 MS     Rabotnicki   5 - 1   Renova   2-1    
15:00 MS     Turnovo   2 - 1   Sileks   0-0    
15:00 MS     11 Oktomvri   0 - 3   Ohrid   0-1    
 Malta - Premier Lig Şampiyonluk Grubu   İY  
19:00       Birkirkara      v      Floriana        
21:00       Hibernians FC      v      Sliema Wanderers        
 Kosta Rika - Premier Lig Torneo De Verano   İY  
15/03/2012  
02:00       Orion FC      v      Municipal Perez Zeledon        
03:00       Puntarenas FC      v      Limon FC        
04:00       CS Cartagines      v      Alajuelense        
04:00       CS Herediano      v      AD San Carlos        
 Kıbrıs Rum Kesimi - Kupa Çeyrek Final   İY  
16:00 MS     AEL   1 - 0   Anorthosis   0-0    
18:00 IY     AEK Larnaca   1 - 0   Alki   1-0    
18:00 IY     Omonia Nicosia   1 - 0   Ermis Aradippou   1-0    
 Güney Afrika - PSL   İY  
19:30       Free State Stars      v      Moroka Swallows        
19:30       Maritzburg United      v      Bloemfontein Celtic        
19:30       Platinum Stars      v      Lamontville Golden Arrows        
19:30       Santos Cape Town      v      Orlando Pirates        
 Türkiye - Bölgesel Amatör Lig 1.Grup   İY  
12:30 MS     Kağızmanspor   3 - 2   Bingöl İl Özel İdare   2-1    
 Türkiye - Bölgesel Amatör Lig 2.Grup   İY  
12:30 MS     Hakkari Zapspor   2 - 0   Özgüzelderespor   1-0    
 Türkiye - Bölgesel Amatör Lig 13.Grup   İY  
13:30 MS     Belediye Safranboluspor   0 - 2   Beyköy Belediyespor   0-1    
13:30 MS     Düzcespor 0 - 3   Zonguldak Kömürspor   0-1    
 Sırbistan - Süperlig   İY  
15:30 MS     Borac Cacak   0 - 2   BSK Borca Belgrade   0-0    
15:30 MS     Hajduk Kula   0 - 2   Jagodina   0-2